X
تبلیغات
بهترین بازی های مسابقه ای ماشینی

معرفی و دانلود بازی های رایانه ای

بهترین بازی های مسابقه ای ماشینی

۱-بازی Dirt rally
Dirt rally کدمستراز مورد قبلی Dirt3 پیشی گرفته است و مسلماً بهترین بازی کدمستردر سال‌های اخیر بوده. با یک مدل صوتی قوی‌تر، Dirt rally از بسیاری روابطی که همچنان در سری هسته‌ای وجود دارند فاصله گرفته است.
چنین عوامل باعث شده این بازی رالی مناسبی باشد و هیچ رالی‌ای قبلاً نتوانسته‌ است این‌طور عمل کند.این تنها یک مسابقات در مسیرهای کثیف که در جاده‌های لغزنده برگزار می‌شود نیست، بلکه یک رالی واقعی ست که شما را در نوعی مسابقه‌ی استقامتی شرکت می‌دهد و این در اصل خود رالی است. شما باید در هر مرحله‌ی مسابقه مراقب ماشینتان باشید یک مدیریت منابع و استراتژی برای پیروزی لازم است که دربازی‌های کامپیوتری به‌ندرت دیده می‌شود به‌دقت در این بازی ایجاد شده.
Dirt rally (رالی کثیف) یک جامعه‌ی مدلینگ دقیق و تخصصی را جمع کرده که معمولاً ترفندها و راه حل‌هایی را بکار می‌برند باعث بهبود بازی اصلی شده و توجه ویژه برای طرفداران رالی دارد. هر چیزی از پوسته‌های ماشین زرق و برق دار شده تا دقیق‌ترین تغییرات نور و آب و هوا برای پیشرفت بازی در دسترس هستند.
۲-بازی Shift 2
shift2 ممکن است حد وسطی بین رئالیسم و دسترسی هر بازی در این لیست باشد. این نه تنها به معنی روش‌های مدیریت ماشین است بلکه به معنای طرز فکر در مورد چیزی که بازیکنان برای بازی در سطح بالا نیاز دارند می‌باشد. به‌جای اینکه نگاهتان را فقط به یک جا خیره کنید یا از خودتان بخواهید برای چرخاندن سرتان برای TrackIR  جهش کنید، shift2 یک چشم‌انداز دینامیک است که با دقت بر اساس زمینه تغییر می‌کند.
ادامه بهترین بازی های مسابقه ای ماشینی
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۲۰ توسط احمد کریمی دسته : نظر(0)