X
تبلیغات
معرفی و دانلود بازی های رایانه ای

معرفی و دانلود بازی های رایانه ای

بهترین بازی های مسابقه ای ماشینی

۱-بازی Dirt rally
Dirt rally کدمستراز مورد قبلی Dirt3 پیشی گرفته است و مسلماً بهترین بازی کدمستردر سال‌های اخیر بوده. با یک مدل صوتی قوی‌تر، Dirt rally از بسیاری روابطی که همچنان در سری هسته‌ای وجود دارند فاصله گرفته است.
چنین عوامل باعث شده این بازی رالی مناسبی باشد و هیچ رالی‌ای قبلاً نتوانسته‌ است این‌طور عمل کند.این تنها یک مسابقات در مسیرهای کثیف که در جاده‌های لغزنده برگزار می‌شود نیست، بلکه یک رالی واقعی ست که شما را در نوعی مسابقه‌ی استقامتی شرکت می‌دهد و این در اصل خود رالی است. شما باید در هر مرحله‌ی مسابقه مراقب ماشینتان باشید یک مدیریت منابع و استراتژی برای پیروزی لازم است که دربازی‌های کامپیوتری به‌ندرت دیده می‌شود به‌دقت در این بازی ایجاد شده.
Dirt rally (رالی کثیف) یک جامعه‌ی مدلینگ دقیق و تخصصی را جمع کرده که معمولاً ترفندها و راه حل‌هایی را بکار می‌برند باعث بهبود بازی اصلی شده و توجه ویژه برای طرفداران رالی دارد. هر چیزی از پوسته‌های ماشین زرق و برق دار شده تا دقیق‌ترین تغییرات نور و آب و هوا برای پیشرفت بازی در دسترس هستند.
۲-بازی Shift 2
shift2 ممکن است حد وسطی بین رئالیسم و دسترسی هر بازی در این لیست باشد. این نه تنها به معنی روش‌های مدیریت ماشین است بلکه به معنای طرز فکر در مورد چیزی که بازیکنان برای بازی در سطح بالا نیاز دارند می‌باشد. به‌جای اینکه نگاهتان را فقط به یک جا خیره کنید یا از خودتان بخواهید برای چرخاندن سرتان برای TrackIR  جهش کنید، shift2 یک چشم‌انداز دینامیک است که با دقت بر اساس زمینه تغییر می‌کند.
ادامه بهترین بازی های مسابقه ای ماشینی
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۲۰ توسط احمد کریمی دسته : نظر(0)

بهترین بازی های استراتژیک امسال

شما چه از بازی های نوبتی خوشتان بیاید چه از یک بازی استراتژی هم‌زمان خوب (سبکی از بازی استراتژیک است که تغییرات در بازی به صورت لحظه به لحظه و بدون توقف اعمال می‌شوند)، سال ۲۰۱۸ برای شما پیشنهاد های جالبی دارد. طبیعتا چهار چوب بازی های X4 فعلی (سبکی از بازی های استراتژیک که شما یک قبیله یا دهکده را بطور کامل در اختیار دارید و سراغ غارت کردن و استعمار دیگری ها می روید) نظیر Civilization 6 و Stellaris and Endless Space 2 همچنان در طول سال به گسترش وارتقا ادامه می دهید، اما در کنار آن ها باید منتظر چند عنوان جدید هم باشید. در اینجا چند تایی را که بیش از بقیه به هیجانمان آورده و نیز چند تایی را که می توان برای سال ۲۰۱۹ و بعد از آن چشم به راه بود ذکر می کنیم.
ادامه بهترین بازی های استراتژیک امسال
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۱۷ توسط احمد کریمی دسته : نظر(0)

بازی های کامپیوتری برای کودکان

برای کودکان، این اسباب بازی‌ها و بازی‌ها هستند که آشنا شدن بازندگی را قابل دسترسی می‌کنند. در ادامه این مطلب، ما ۸ تا از بهترین بازی‌های رایانه‌ای مخصوص کودکان را گرد آورده‌ایم که نه تنها آن‌ها را با کامپیوتر آشناتر و هماهنگ‌تر مکند بلکه کمی تفریح در اختیار آن‌ها می‌گذارد.
این مطلب توسط وب سایت معتبر لایف وایر تدوین شده است و یکی از مطالعه شده ترین و معتبرترین مطالب در زمینه معرفی بازی های کامپیوتری می باشد.
شما به این نتیجه می‌رسیده در این بازی‌های رایانه‌ای فرزندتان مجازاً به ساخت همه چیز، تایپ کردن، و یا اجرای نقش ابر قهرمان‌های خود هستند. همه بازی‌های رایانه‌ای اینجا، باقابلیت دسترسی و تناسب سنی ساخته شده‌اند، لذا نیست به چیزهای بیش‌ازحد بزرگ‌سالان نگران باشید.
ادامه بازی های کامپیوتری برای کودکان
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۱۵ توسط احمد کریمی دسته : نظر(0)